Oldalak

2026. június 19., péntek

Grízes tészta cukros dióval megszórva

Szeretem a grízes tésztát /aminek receptje itt megtalálható /  annyira kis adagot nem lehet készíteni belőle hogy csak egy napra , ezért másnap   megszórtam cukros dióval  ami  nagyon  finom volt . (Előző nap lekvárral másnap cukros dióval ettem)


Jó étvágyat kívánok !

6 megjegyzés:

  1. Biztos, hogy (nem is egyszer, egy helyen), írtam már és tudom, hogy többen a fejükhöz kapnak/tak: nálunk tejfölös uborkasalátával esszük a sós grízes tésztát...😊Na....hát pedig finom ám úgy is...és biztos így is jó.

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Mari ez csak megszokás dolga , tejfölös uborkasalátát is szeretem és lehet ha megkóstolnám nekem is ízlene ! Legközelebb teszek egy próbát😊

      Törlés
    2. Én is szeretem a grízes tésztát, de így dióval még finomabb lehetett. Én azért még erre is tettem volna egy kis lekvárt 😁😋.

      Törlés
  2. Nagyon szeretem a grízes tésztát, és a cukros dióval is finom lehetett. Váljék egészségedre! Sósan is szeretem, de uborkasalátával még nem kóstoltam, így köszönöm Marinak az ötletet, kifogom próbálni.

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Éva köszönöm, az uborkás változatra én is kíváncsi vagyok majd kipróbálom egyszer!

      Törlés
  3. Köszi Kati a lekvár gondolata nekem is felmerült de azzal már túl édes lett volna !

    VálaszTörlés

Üdvözöllek! Örülök hogy meglátogattál:)