Szeretem a grízes tésztát /aminek receptje itt megtalálható / annyira kis adagot nem lehet készíteni belőle hogy csak egy napra , ezért másnap megszórtam cukros dióval ami nagyon finom volt . (Előző nap lekvárral másnap cukros dióval ettem)
Jó étvágyat kívánok !
Biztos, hogy (nem is egyszer, egy helyen), írtam már és tudom, hogy többen a fejükhöz kapnak/tak: nálunk tejfölös uborkasalátával esszük a sós grízes tésztát...😊Na....hát pedig finom ám úgy is...és biztos így is jó.
VálaszTörlésMari ez csak megszokás dolga , tejfölös uborkasalátát is szeretem és lehet ha megkóstolnám nekem is ízlene ! Legközelebb teszek egy próbát😊
TörlésÉn is szeretem a grízes tésztát, de így dióval még finomabb lehetett. Én azért még erre is tettem volna egy kis lekvárt 😁😋.
TörlésNagyon szeretem a grízes tésztát, és a cukros dióval is finom lehetett. Váljék egészségedre! Sósan is szeretem, de uborkasalátával még nem kóstoltam, így köszönöm Marinak az ötletet, kifogom próbálni.
VálaszTörlésÉva köszönöm, az uborkás változatra én is kíváncsi vagyok majd kipróbálom egyszer!
TörlésKöszi Kati a lekvár gondolata nekem is felmerült de azzal már túl édes lett volna !
VálaszTörlés