Szeretem a grízes tésztát /aminek receptje itt megtalálható / annyira kis adagot nem lehet készíteni belőle hogy csak egy napra , ezért másnap megszórtam cukros dióval ami nagyon finom volt . (Előző nap lekvárral másnap cukros dióval ettem)
Jó étvágyat kívánok !
6 megjegyzés:
Biztos, hogy (nem is egyszer, egy helyen), írtam már és tudom, hogy többen a fejükhöz kapnak/tak: nálunk tejfölös uborkasalátával esszük a sós grízes tésztát...😊Na....hát pedig finom ám úgy is...és biztos így is jó.
Mari ez csak megszokás dolga , tejfölös uborkasalátát is szeretem és lehet ha megkóstolnám nekem is ízlene ! Legközelebb teszek egy próbát😊
Nagyon szeretem a grízes tésztát, és a cukros dióval is finom lehetett. Váljék egészségedre! Sósan is szeretem, de uborkasalátával még nem kóstoltam, így köszönöm Marinak az ötletet, kifogom próbálni.
Én is szeretem a grízes tésztát, de így dióval még finomabb lehetett. Én azért még erre is tettem volna egy kis lekvárt 😁😋.
Éva köszönöm, az uborkás változatra én is kíváncsi vagyok majd kipróbálom egyszer!
Köszi Kati a lekvár gondolata nekem is felmerült de azzal már túl édes lett volna !
Megjegyzés küldése