2026. június 19., péntek

Grízes tészta cukros dióval megszórva

Szeretem a grízes tésztát /aminek receptje itt megtalálható /  annyira kis adagot nem lehet készíteni belőle hogy csak egy napra , ezért másnap   megszórtam cukros dióval  ami  nagyon  finom volt . (Előző nap lekvárral másnap cukros dióval ettem)


Jó étvágyat kívánok !

6 megjegyzés:

aranyos fodorka írta...

Biztos, hogy (nem is egyszer, egy helyen), írtam már és tudom, hogy többen a fejükhöz kapnak/tak: nálunk tejfölös uborkasalátával esszük a sós grízes tésztát...😊Na....hát pedig finom ám úgy is...és biztos így is jó.

Éva írta...

Mari ez csak megszokás dolga , tejfölös uborkasalátát is szeretem és lehet ha megkóstolnám nekem is ízlene ! Legközelebb teszek egy próbát😊

Gizi írta...

Nagyon szeretem a grízes tésztát, és a cukros dióval is finom lehetett. Váljék egészségedre! Sósan is szeretem, de uborkasalátával még nem kóstoltam, így köszönöm Marinak az ötletet, kifogom próbálni.

Katalin írta...

Én is szeretem a grízes tésztát, de így dióval még finomabb lehetett. Én azért még erre is tettem volna egy kis lekvárt 😁😋.

Éva írta...

Éva köszönöm, az uborkás változatra én is kíváncsi vagyok majd kipróbálom egyszer!

Éva írta...

Köszi Kati a lekvár gondolata nekem is felmerült de azzal már túl édes lett volna !