2026. április 28., kedd

Omlós fahéjas keksz

Az itt talált recept alapján fél adagból  készítettem először és   ezt  írom le!


Hozzávalók: 12,5 dkg liszt, 5 dkg cukor, 6 dkg margarin, 1 felvert tojásnak a fele, fél teáskanál sütőpor, 1 teáskanál őrölt fahéj, csipet só. / A fél adagból 20 darab lett /

                                                                             🍪

Elkészítése: A lisztet  a sütőporral, fahéjjal és a sóval összevegyítettem. Margarint a cukorral kikevertem   hozzákevertem a tojást és végül a száraz  hozzávalókat  sima tésztának összegyúrtam . Fél órára hűtőbe pakoltam.  Enyhén lisztes gyúrótáblán kinyújtottam a tésztát  majd kiszaggattam és sütőpapírral bélelt tepsibe raktam.  Gondoltam kipróbálom egy régebben készített keksznél alkalmazott módszert: amikor egy műanyag formát bevizeztem és kakaóporba mártottam   úgy nyomtam a kekszbe.(a formát többször  nem kell vízbe mártani csak a kakaóba ) Finom  lett és örülök hogy sikerült a minta is!

Kellemes falatozást kívánok hozzá !

7 megjegyzés:

Ani írta...

Nagyon helyesek lettek. A fahéj mindenhogy finom is.

Gizi írta...

Nagyon finom kekszet sütöttél, nálunk a férjem a kekszrajongó. Fahéjjal pedig csakis finom lehet. Nagyon ötletesen oldottad meg a rányomott mintát!!! Először azt hittem, hogy ilyen keksznyomó formád van.

Éva írta...

Köszi Ani én is nagyon szeretem a fahéj ízét !

Éva írta...

Köszönöm Éva gyakran készítek én is kekszet a fahéjat pedig szeretem.

aranyos fodorka írta...

Nem vagyok fehéj rajongó...de pl. pár deka darált diót belekevere sem lehet rossz.

Éva írta...

Mari tegyél egy próbát biztos azzal is finom. Sok sikert és váljon egészségedre!

Katalin írta...

Fahéjas süti csakis finom lehet! Nagyon szépek, mutatósak a kakaós mintával 😍.