Nem gyakran sütök magamért pizzát , de mikor megláttam ezt a receptet gondoltam csak elkészítem fél adagból a próbasütést hiszen hűtőmben éppen várt felhasználásra megmaradt ez + az
Hozzávalók fél adag tésztához: 20 dkg finomliszt, 2 dkg élesztő, fél teáskanál só, fél mokkáskanál cukor, 1 evőkanál olaj, kb. 1 dl langyos víz.
🍕
Elkészítése: Lisztet az élesztővel összemorzsoltam hozzátettem a cukrot, sót, olajat és a langyos vízzel bedagasztottam a tésztát. Ezután ujjnyi vastagra nyújtottam tepsit liszttel beszórtam és erre tettem a tésztát. Megkentem házi pizzaszósszal kevés apróra vágott szalonnát pakoltam rá amire felkarikázott paradicsomot és paprikát tettem végül sajttal beszórtam. Előmelegített sütőben 220 C fokon 20" sütöttem. Nagyon finom és valóban hamar elkészíthető. ( Ezzel is úgy voltam hogy frissen 1 szeletet megettem a többit mélyhűtőbe tettem majd apránként kiszedve 2-3 nap alatt csak elfogyott az egész😊 )
Jó étvágyat kívánok !
8 megjegyzés:
Mindig a legegyszerűbbek a legfinomabbak. Nagyon finomat készítettél 👌
Köszönöm Ria , már többször tapasztaltam hogy sokszor a kevesebb is elég !
Igen, egyszerű, de nagyszerű. Eredetileg az olaszok se bonyolították úgy túl a pizzát, mint mi manapság.
Köszi Ani !
Finomat sütöttél, én gyakran szoktam, nagyon szeretjük.
Szinte ugyanígy csinálom, csak 25 dkg liszthez adok 2 dkg élesztőt. 😀
Köszi Kati. Gondolkodtam én is hogy elég lett volna csak 1 dkg élesztő , talán majd legközelebb😊
Nagyon guszta!! Sűrűn sütök pizzát, a férjem kedvence. A szélét körbeteszem keskeny sajtcsíkokkal, majd ráhajtom a tésztát.... nagyon finom ahogy összesül a tészta a sajttal.
Köszönöm Éva az ötletet is legközelebb kipróbálom én is !
Megjegyzés küldése