Hűtőszekrény takarítása közben kezembe került az év elején vett lencse ami felhasználásra soknak tűnt ezért mélyhűtőbe tettem egy részét. Akkor jutott eszembe hogy Katalin levesét már régóta tervezem elkészíteni . Az előző napról megmaradt túrógombóc mellé most nagyon jó lesz. Egészen kicsit változtattam rajta kolbászt nem tettem bele és ...
Hozzávalók: Mennyiséget nem írok csak a hozzávalókat: lencse, krumpli, vegyes zöldség/ sárga és fehér répa/, zellerzöldje, petrezselyem, vöröshagyma, fokhagyma, fűszerek: piros paprika, őrölt bors, babérlevél, habaráshoz: liszt és tejföl
🌺
Elkészítése: Kevés zsiradékon megdinszteltem az apróra vágott vöröshagymát és a feldarabolt zöldséget, ezután paprikával borssal sóval ízesítettem lencsét és a felkockázott krumplit hozzátettem és felöntöttem vízzel. Beletettem a babérlevelet, zellerzöldjét petrezselymet fokhagymát és hagytam főni. Mikor már főtt akkor én egy leveskockát morzsoltam bele . A tejfölt a liszttel elkevertem és a levesbe öntöttem ezzel készre főztem. Nagyon ízlett rég volt hogy én kétszer szedtem a levesből de most ez történt!
Jó étvágyat kívánok !
6 megjegyzés:
Nagyon örülök Éva, hogy megfőzted, és hogy ennyire ízlett, hogy kétszer kellett szedned belőle 😁😋!
Egyszetű, de finom étel!
Nagyon örülök én is hogy elkészítettem köszi a receptet !
Nagyon finom levest főztél, váljék egészségedre! Szeretem az egyszerű leveseket, és éppen nekem is van még év elejéről lencse a hűtőbe.....
Köszönöm szépen Éva ! Szeretem én is a leveseket általában egyszerűeket szoktam én is készíteni. Nem tudom hogy miért de most ez nekem nagyon jólesett !
Én elhiszem, hogy ez is jó....de én szívesebben eszem kolbászkarikákkal a lencselevesemet 😊....bár hát egyszer mindent ki lehet próbálni.
Köszi Mari, erre gondoltam hogy hiányolod majd a kolbászt belőle nekem nem hiányzott!
Megjegyzés küldése