Fogadjátok szeretettel régebbi bejegyzéseimből válogatottam !
🍓
Eperkrémes babapiskóta /sütés nélkül
Málna
🍒
Egyszerű meggyes poharas desszert
Ha megtetszett valamelyik sok sikert az elkészítéshez és váljon egészségedre !
Fogadjátok szeretettel régebbi bejegyzéseimből válogatottam !
🍓
Eperkrémes babapiskóta /sütés nélkül
Málna
🍒
Egyszerű meggyes poharas desszert
Ha megtetszett valamelyik sok sikert az elkészítéshez és váljon egészségedre !
8 megjegyzés:
Belestél a hűtőmbe ? 😀 épp ma gondolkodtam, hogy a lekvárfőzés utáni maradék kevés kis eperből mi a csudát is csináljak...No, akkor itt most válogathatok. Egyébként tegnap találtam egy megbontott zacskó babapiskótát is - szóval máris megvan a mai desszert...Köszönet !
De szép kínálat, szivesen végigkóstolnám 😋
Remek receptválogatás.... egyik finomabb mint a másik. Egymás után érnek a gyümölcsök, így jó hogy van miből válogatni. Éppen most néztem a meggyet, finom érett, így a meggyes lepényt választom.
Mari örülök hogy találtál olyat amit ötletként jónak találsz, sok sikert és váljon egészségedre!
Kati köszi!
Köszi Éva , sok sikert és váljon egészségedre! A meggyes lepényt nagyon finom régi kedvence családunknak.
Annyi finomság van itt, hogy nem is tudnék választani közülük...
Köszönöm Ria!
Megjegyzés küldése